Zadzwoń

Kontakt

  planujesz zostać właścicielem kota

  myślisz o kolejnym kocim towarzyszu

  masz w planach przeprowadzkę lub inny wyjazd z kotem

  spodziewacie się dziecka i obawiacie reakcji kota

  chcesz wzbogacić środowisko kota i zgłębić swoją wiedzę

  Twój kot zaczął zachowywać się inaczej niż zwykle

Umów się na konsultację jeśli:

koci behawiorysta warszawa i okolice
koci behawiorysta warszawa cena
koci behawioryzm
koci behawiorysta
koci behawiorysta online
behawiorysta dla kota
koci behawiorysta warszawa
behawiorysta kotów

Już podczas pierwszej rozmowy otrzymasz wytyczne, dzięki którym możesz wpłynąć na zachowanie i samopoczucie twojego podopiecznego. W ciągu doby prześlę ci dokładny plan działania. Od tej chwili to ty staniesz się terapeutą swojego czworonożnego przyjaciela. Ty i twój dom jesteście dla niego całym światem.
Dlatego rozwiązanie problemów emocjonalnych kota tkwi przede wszystkim w jego relacji z opiekunem. Ja zaś mogę w każdej chwili służyć ci radą i wsparciem.

Podstawą pracy kociego behawiorysty jest wnikliwa analiza zgłoszonego problemu. Przeprowadzam wywiad z opiekunem, a także posiłkuję się ankietą. To narzędzie pozwala mi nieść pomoc kotom i ich opiekunom z różnych zakątków Polski – świadczę swoje usługi stacjonarnie i online. Jeśli szukasz kociego behawiorysty w Warszawie, mogę zaoferować ci wizytę domową, podczas której zapoznam się z otoczeniem twojego pupila i poobserwuję jego zachowanie.

Jak wygląda moja praca?

Ze swojej strony mogę zaoferować ci profesjonalne wsparcie w Warszawie i okolicach. Koci behawiorysta to nie tylko mój zawód, ale wielka życiowa pasja. Do pracy z kotami przygotowywałam się wiele lat. Mam dyplom behawiorysty, technika weterynarii, a także ukończyłam szereg szkoleń, dzięki którym miałam okazję poszerzyć i ugruntować swoją wiedzę. Na co dzień opiekuję dwoma kotami.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na specjalistów od kociej psychiki, coraz łatwiej znaleźć ofertę ich usług – nie tylko w dużych miastach, takich jak Poznań czy Warszawa. Koci behawiorysta powinien dysponować rzetelną, udokumentowaną wiedzą – powierzasz mu przecież los swojego najlepszego czworonożnego przyjaciela. Dlatego nie kieruj się takimi czynnikami, jak nieodległe
terminy czy atrakcyjna cena usług kociego behawiorysty. Nim wybierzesz osobę, do której zwrócisz się o pomoc w sprawie kota, sprawdź jej kompetencje! 

Gdzie szukać behawiorysty dla kota?

W czym może pomóc koci behawiorysta?

Koty, tak jak ludzie, mogą różnić się między sobą charakterem, mają różne upodobania. Niektóre uwielbiają przesiadywać na najwyższej półce, inne preferują drzemkę na dnie szafy. Są koty, które reagują żywiołowo na kocimiętkę, podczas gdy inne przechodzą obok niej obojętnie. Nie każde zachowanie, które odbiega od stereotypu, stanowi powód do niepokoju. Jeśli jednak twój kot:


● oddaje mocz poza kuwetą,
● zachowuje się agresywnie wobec domowników,
● spędza większość czasu w ukryciu,
● jest apatyczny, nie ma chęci na zabawę,
● niszczy meble lub inne domowe sprzęty,
● często miauczy bez wyraźnego powodu,
● je łapczywie lub nie ma apetytu,
● przestał dbać o swoją higienę,
● kompulsywnie się wylizuje,


to zachowanie takie może wskazywać na problem emocjonalny. Przyczyny kociego stresu czasem są oczywiste. Pojawienie się nowego lokatora (człowieka lub zwierzęcia), przeprowadzka – to sytuacje, które budzą silny niepokój u potrzebujących bezpiecznej rutyny zwierząt. Trudno jednak zgadnąć, że agresję kota
wzbudzają… twoje nowe perfumy. Doświadczony behawiorysta kotów pomoże ci rozwiązać taką zagadkę!

Behawiorysta dla kota może służyć ci wsparciem wówczas, gdy lekarz weterynarii wykluczy somatyczne podłoże niepokojących zachowań twojego podopiecznego. Pomoże ci zdiagnozować przyczyny jego problemów emocjonalnych. Opracuje też optymalny plan działania, dzięki któremu twój kot poczuje się bezpieczny i szczęśliwy, a wasze wspólne życie pod jednym dachem zacznie się harmonijnie układać.

Jeszcze do niedawna opiekunowie kotów, których niepokoiło zachowanie pupila, mogli liczyć wyłącznie na wsparcie weterynarza. Wielu specjalistom nie brak wiedzy na temat kociej psychiki. Koty to bardzo inteligentne zwierzęta o skomplikowanej emocjonalności.

Dlaczego potrzebni są koci behawioryści?

Behawiorysta kotów to osoba, która zajmuje się analizą zachowań czworonogów oraz ich modyfikowaniem, jeśli wiążą się z cierpieniem zwierzęcia. Zawód behawiorysty do niedawna był w Polsce mało znany. Obecnie istnieje coraz więcej ośrodków, w których można kształcić się w zakresie kociego behawioryzmu, a miłośnicy czworonogów coraz częściej dostrzegają potrzebę korzystania z profesjonalnej pomocy.

Czym zajmuje się koci behawiorysta?

koci psycholog Warszawa, mobilny technik weterynarii i opiekun kotów
koci psycholog Warszawa, mobilny technik weterynarii i opiekun zwierząt
koci psycholog Warszawa, mobilny technik weterynarii i opiekun zwierząt
koci psycholog Warszawa, mobilny technik weterynarii i opiekun zwierząt

Warszawa i okolice

Godziny pracy:

poniedziałek- piątek: od 9:00 do 20:00 

sobota: od 10:00 do 15:00